STRONA GŁÓWNA
USTAW JAKO STARTOWA
DODAJ DO ULUBIONYCH


PORADNIK
GPS
KONTAKT
REFERENCJE
CENNIK
SKLEP


GRUPY PRODUKTÓW:
 Piloty / Obudowy pilotów
 AUTO-ELEKTRONIKA
 Układy scalone OBD2
 Usługi
  Referencje
CERTUS to:
Autoryzowany dystrybutor zestawów głośnomówiących PARROT, systemów bezpiecznego cofania sygnalizacyjnych i wizyjnych BRIGADE, systemów monitorowania i lokalizacji pojazdów SLiM i BBX

 • autoryzowany punkt kontroli zabezpieczeń PZU
 • autoryzowany przedstawiciel GuardSystem 
 • autoryzowany przedstawiciel AUTODOT-system znakowania pojazdów   
 • autoryzowany dealer autoalarmów AMX,PRESTIGE,STER,DOG.
 • autoryzowany punkt montażu zestawów GSM, samochodowych zabezpieczeń
     elektronicznych i mechanicznych
 • autoryzowany serwis alarmów PRESTIGE,AMX,STER,DOG,CHEETAH. 
 • firma zaopatruje wielu dealerów samochodowych na Dolnym śląsku (Mercedes,
     Honda, Opel, Peugeot, Iveco, Scania, DAF, Daewoo, Fiat, Kia, Skoda, Chrysler,
     Nissan)

 • Właściciel: Tomasz Gorząd
  Firma istnieje od 1989 roku i jest zarejestrowana pod numerem 334 w Ewidencji Działalności Gospodarczej. Firma początkowo jako Zakład Usługowy Elektronicznych Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu zajmowała się instalowaniem, konserwacją i naprawą systemów alarmowych do obiektów. Od 1991 roku firma zajęła się równolegle działalnością handlową w zakresie sprzedaży urządzeń alarmowych do obiektów i samochodów oraz instalowaniem alarmów samochodowych. W 1992 roku firma została wyłącznym dystrybutorem regionalnym urządzeń PRESTIGE koncernu Audiovox z USA. W tym samym roku rozpoczęła organizację sieci autoryzowanych serwisów instalujących i serwisujących auto alarmy PRESTIGE. Dynamiczny rozwój firmy w zakresie dystrybucji urządzeń alarmowych do samochodów oraz akcesoriów spowodował skoncentrowanie się firmy na dystrybucji urządzeń samochodowych. W 1994 roku firma zrezygnowała z działania na polu instalacji alarmowych do obiektów. Od 1996 roku w wyniku zmian na rynku sprzedaży samochodów (dynamiczny wzrost sprzedaży nowych samochodów, powiększanie się sieci dealerów samochodowych wszystkich marek) firma skoncentrowała się na współpracy z salonami samochodów osobowych i ciężarowych.

  W 1998 roku firma przeniosła się z wynajmowanego lokalu przy ul. Hubskiej we Wrocławiu do własnego obiektu na obrzeżach Wrocławia. Własny obiekt o wysokim standardzie pozwolił stworzyć bardzo dobre warunki do ekspozycji i montażu. Firma prowadzi szkolenia dla elektryków oraz sprzedawców w zakresie oferowanego sprzętu.

  CERTUS do 2005 roku konsekwentnie poszerzał swoją działalność w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń do dodatkowego wyposażenia samochodów.

  Firma od 2014 roku wygasza swoja dzialalnosc w dotychczasowym zakresie.


  Copyright © 2003 by Certus, e-mail: biuro@certus.pl, Design by Advert