STRONA GŁÓWNA
USTAW JAKO STARTOWA
DODAJ DO ULUBIONYCH


PORADNIK
GPS
KONTAKT
REFERENCJE
CENNIK
SKLEP


GRUPY PRODUKTÓW:
 SZERMIERKA
 BRIGADE
 Zestawy wizyjne
 Wideorejestratory
 Alarmy cofania
 GPS ZARZĄDZANIE FLOTĄ
 GPS monitoring i lokalizacja
 TELEFON W SAMOCHODZIE
 Zestawy bluetooth Parrot
 Akcesoria zestawy Parrot
 Aktualizacja oprogramow.
 Akcesoria zestawy GSM
 GANNET GUARD SYSTEMS
 GANNET GUARD odnalezienia
 Radiopowiadomienia
 GSM komunikator alarm
 Blokady mechaniczne
 ZNAKOWANIE POJAZDÓW
 Znakowanie AutoDot
 AKCESORIA OCHRONA
 Akcesoria instalacyjne
 Czujniki alarmowe
 Syreny
 Piloty / Obudowy pilotów
 KOMFORTOWY SAMOCHÓD
 Czujniki parkowania
 Sygnalizatory cofania
 Przetwornice DC/AC
 Automaty świateł
 Przetwornice DC/DC
 CENTRALNE ZAMKI
 Specjalizowane 12V
 AUTO-ELEKTRONIKA
 Układy scalone OBD2
 Usługi
   Poradnik:
 O systemie lokalizacji i odzysku pojazdu
Radiowy system lokalizacji i odzyskiwania pojazdów jest aktualnie najskuteczniejszym na świecie orężem w walce ze złodziejami samochodów.
Najlepszym w Europie systemem jest system opracowany przez norweskich konstruktorów  z firmy Guard System.
Guard System jest firmą założoną w Skandynawii w 1992 roku, w Polsce działa od 1997 roku, w chwili obecnej działa na terytorium całej Polski. Guard System ASA posiada ponad 15000 użytkowników. W Skandynawii przeprowadzane są średnio dwie operacje namierzania tygodniowo. Dzięki naszemu systemowi ponad 90 % skradzionych obiektów jest odzyskiwanych w dniu kradzieży.
          Guard System jest najlepszym na rynku system śledzenia i odszukiwania opartym na zaawansowanej technologii radiowej i nie jest zależny od technologii GSM/GPS. Wykorzystywany jest do bardzo dokładnego i efektywnego namierzania i odszukiwania skradzionych obiektów znajdujących się nawet wewnątrz budynków i kontenerów.
Działanie systemu polega na lokalizowaniu nadajnika radiowego ukrytego w skradzionym pojeździe za pomocą tzw. komputera śledzącego umieszczonego w samochodzie, śmigłowcu lub samolocie lokalizującym.  Sygnał z modułu odbierany  bezpośrednio przez komputer śledzący pozwala na zlokalizowanie i zidentyfikowanie skradzionego pojazdu precyzyjnie, nawet jeśli stoi w szeregu identycznych aut. Lokalizacja jest możliwa w każdych warunkach. Podziemne garaże, tunele, wąskie uliczki z wysoką i gęsta zabudową, kontenery nie przeszkadzają w precyzyjnym zlokalizowaniu pojazdu.Systemy GPS w tych warunkach nie działają. Blokowanie i zakłócanie sygnału przez złodzieji jest również nieskuteczne.
 Popularne w tej chwili systemy GPS nie sprawdzaja się w tej roli.
W przypadku systemów GPS odpowiednio wyposażeni złodzieje mogą zablokować działanie systemu i lokalizacja nie będzie możliwa.
Nie jest to wada systemów GPS lokalizacji i monitorowania pojazdów.
 Ich główne przeznaczenie jest inne. Służą one do zarządzanie pojazdami a nie do ich ochrony. Funkcje ochronne są traktowane w tych systemach jako dodatek.
Dzięki systemowi monitorowania GPS możesz zobaczyć gdzie jest Twój samochód i pokazać to Twoim znajomym, możesz także zobaczyć gdzie znajduje się samochód Twojej dziewczyny lub w jakim miejscu przebywa Twój znajomy. Jednak w przypadku kradzieży system GPS jest zupełnie nie przydatny. GPS potrzebuje podłączenia do widocznej anteny, czystego połączenia z satelitami z których sygnały są wystarczajace do lokalizacji ale bardzo łatwe do zablokowania (nie działa  zatem w stalowych kontenerach czy parkingach podziemnych). Systemy GPS wymagają również podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania a więc do samochodowego układu zasilania w tym akumulatora. Zainstalowanie systemu monitorowania GPS wymaga jego podłaczenia do instalacji elektrycznej samochodu, co w nowoczesnych z elektronizowanych samochodach powoduje zakłocenie dzialania ich elektroniki.
Guard System rozwiązuje ten problem !!!

Moduł GuardSystem jestw stanie namierzyć skradziony obiekt z dokładnością około 2-3 centymetrów zarówno w kontenerach jak i w budynkach. Moduł GS ma własne źródło zasilania.  Moduł nie wymaga podłaczenia do instalacji elektrycznej pojazdu. 
Pojazdy nie tracą gwarancji z tytułu ich zainstalowania. Japonski koncern Toyota wybrał Guard System do zabezpieczania aut sprzedawanych w Europie w krajach gdzie statystycznie jest duzo kradziezy. 
Pomimo  nie podłaczania modułu do instalacji elektrycznej, zainstalowanie systemu wymaga wysokich umiejetnosci i jest wykonywane przez autoryzowanych , specjalistycznie przeszkolonych i wyposazonych w odpowiedni sprzet techników. Montaż jest poufny. Poza GuardSystem nikt nie wie gdzie zainstalowany jest w pojezdzie moduł. Moduł Guard jest  wodoodporny, ma certyfikat IP-67, posiada również znak bezpieczeństwa B, oznaczenie odpowiadające wymaganiom europejskim EC oraz ocenę skuteczności PIMOT?u. System jest na liście Systemów Specjalnych PZU, co umożliwia uzyskanie  do 10 % zniżki z części kradzieżowej AC. Również w TU Allianz,  zamontowanianie w pojeździe systemu namierzania GuardSystem  stanowi podstawę do uzyskania 20 % zniżki w ubezpieczeniu Autocasco.
             Guard System posiada również zaawansowaną kontrolę granic, klient GS jest informowany poprzez SMS o zbliżaniu się jego samochodu do granicy. Jeśli samochód został skradziony, właściciel kontaktuje się z Policją i centralą GuardSystem. W ciągu następnej godziny uruchamiana jest procedura namierzania i poszukiwania. GuardSystem kontroluje i zarządza wszystkimi etapami operacji namierzania. Posiadamy własne centrum alarmowe, samochody, specjalnie przeszkolony personel oraz własne samoloty. Guard System posiada również autoryzowanych dilerów/instalatorów na terenie całej Polski.

Nieważne ile alarmów oraz systemów zabezpieczeń jest zainstalowanych w samochodzie - to i tak nie powstrzyma potencjalnego złodzieja przed kradzieżą samochodu. Ponad 95% skradzionych samochodów, zabezpieczonych GuardSystem, zostało odnalezionych TEGO SAMEGO DNIA !!! Dlaczego wybór GuardSystem jest najlepszy:

1. Wysokie zniżki w Towarzystwach Ubezpieczeniowych

2. Ponad  95 % obiektów zabezpieczonych przez GuardSystem  zostało odnalezionych w dniu kradzieży.

3. Brak ingerencji w elektronikę pojazdu, moduł nie pobiera prądu z akumulatora pojazdu - " zero kłopotów" serwisowych z autem

4. Dyskretna ochrona- nikt nie wie gdzie jeździsz, w odróżnieniu od systemów GPS, które pozbawiają właścicieli aut prywatności. Czy chcesz być śledzony ? GuardSystem nie śledzi Ciebie ale skutecznie odnajdzie w razie kradzieży twoje auto.

5. Komfortowe użytkowanie auta.   GuardSystemem nie wymaga obsługi, nie ma fałszywych alarmów , nie ma telefonów niepokojących właściciela. Inteligentna technologia dla inteligentnych - GuardSystem uznawany jest za najskuteczniejszy system do walki ze złodziejami pojazdów. W Europie doceniono jego walory i skuteczność i uznano za najbardziej efektywny system odszukiwania pojazdów. Guard System zaufali  nawet Japończycy z Toyoty i montują go do swoich luksusowych samochodów pod nazwa ToyotaGuard. Jeśli ktoś ma drogie luksusowe auto to najlepszym strażnikiem będzie GuardSystem. Więcej informacji znajdziesz na tej samej stronie www.certus.pl


 


Copyright © 2003 by Certus, e-mail: biuro@certus.pl, Design by Advert